Magazin

Minik Serçe Tarkan'la ilgili ne dedi?

Minik Serçe Tarkan'la ilgili ne dedi?

Ünlü sanatçı tanık olarak ifadesine başvurulduğu bir dava için geldiği adliyede Tarkan'ın gözaltına alınması ilgili sorularlarla karşılaştı.

Sezen Aksu bir dondurma markasının reklam filminde kullanılan tanıtım müziğinin kime ait olduğunun tespiti için açılan davada tanık olarak dinlendi.

Sezen Aksu, dondurma markasının reklam filminde kullanılan müziğin kime ait olduğunun tespiti için açılan davada tanık olarak ifade verdi. Sezen Aksu, "Reklam filminde kullanılan cingıl Onno Tunç tarafından yapıldı" dedi.

Sezen Aksu kardeşi Mustafa Nihat Yıldırım birlikte Sultanahmet'te bulunan İstanbul Adliyesine geldi. 2. Fikri Sinai Haklar Hukuk Mahkemesi'nde görülen duruşmaya davacı Onno Tunç'un çocukları Selin Tunç Boyacı, Aydan Tunç Boyacı adına avukatları katılırken, davalı Has Gıda, BBDK Reklam ve tanıtım Hizmetleri avukatları hazır bulundu. Sezen Aksu, kardeşi Mustafa Nihat Yıldırım duruşmada tanık olarak ifade verdi.

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...
Yayın tarihi: 02.03.2010
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.