Magazin

minicom Ağustos'ta da indirimli ve scooter hediyeli!

minicom Ağustos'ta da indirimli ve scooter hediyeli!

Yaz tatilinde çocukların en iyi dostu minicom olacak. e-kolay.net'in geliştirdiği "İnternet'i içinde minicom" bilgisayar, uzun yaz tatilinde çocukların hem eğlenmesi hem de yeni bilgiler öğrenmesi için ideal bir armağan.

Bu yaz, çocuğunuzun hem keyifli vakit geçirmesini, hem de tatil için verilen ödevleri daha iyi yapmasını sağlayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir minicom!

e-kolay.net tarafından geliştirilen minicom, İnternet bağlantısının yanı sıra çeşitli eğitim programları da içeriyor.

minicom'un eğitim programları sayesinde, öğrenciler bilim ve teknolojiden inkılap tarihine, matematikten coğrafyaya, el yazısından sözlüğe kadar birçok bilgiye tek bir arayüzden erişebiliyor.

minicom, hem ödevlere en büyük yardımcı, hem de merak edilen konularla ilgili bilgi edinmek için ideal bir yaz arkadaşı. Tabii minicom'la İnternet'te oyuna ve eğlenceye de zaman ayrılması koşuluyla!

Yaz tatili şerefine özel indirim!
minicom, yaz tatiline giren öğrenciler için, Ağustos ayında da sürecek özel bir kampanya ile satış noktalarında! Kampanya çerçevesinde, 15'' CRT ekranlı paket (minicom, ekran, klavye, mouse ve 24 ay İnternet erişimi), 566 YTL yerine, 449 YTL fiyatla satılıyor. Üstelik bu paketi alanlara bir de scooter hediye ediliyor.

15'' LCD ekranlı paket ise (minicom, ekran, klavye, mouse ve 24 ay İnternet erişimi), 849 YTL yerine, 699 YTL. Bu paketi alanlar ise akülü scooter'a ücretsiz sahip oluyor. Garanti Bonus Card ile yapılan alışverişlerde vade farksız 24 ay taksit imkanı sunuluyor.

Satış noktaları
minicom, www.cominicom.com adresinden ya da D&R, Evkur, CarrefourSA, Farklı Faal, Best Music, Infotech Bilgisayar, West Music, Eksen Bilgisayar, SBS Bilgisayar, Escortland, Teknoloji Market, Tokay Bilgisayar, Digitallium Computer, Eksen Bilgisayar, Altın Bilgisayar, Cankom Bilgisayar, İris Bilgisayar, Değişim Bilgisayar, Uno Bilgisayar, İntekom Bilgisayar, Zafer Bilgisayar, D&D Bilişim, Bilgi Teknik Bilgisayar, Mavi Göz, Boytaş Bilgisayar, Gen Bilgisayar, Konya Alamaç Bilgisayar mağazalarından satın alınabiliyor. Ayrıntılı bilgi için (0 212) 478 0 266 numaralı minicom 7/24 Müşteri İletişim Merkezi'ne başvurulabiliyor.
Yayın tarihi: 11.07.2006
365
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.