Magazin

Minibüse pırlanta sipariş etti

Minibüse pırlanta sipariş etti

Abartılı alışverişleriyle de şöhretine şöhret katan Bülent Ersoy, bu kez lüks minibüsüne elmas pırlanta sipariş etti ve araç içinde 70 bin liralık alışveriş yaptı

Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy, önceki akşam Etiler Akmerkez'in önünde park halindeki aracının içinde objektiflere yansıdı. Buraya kadar herşey normalken, aracın kapıları açılınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Takı ve pırlantaya merakıyla tanınan Diva, Dünya'da takı sektöründe çok tanınmış bir markanın temsilcisini aracına kadar getirtip, tek tek altın ve pırlanta kolyeleri, bilezikleri denerken objektiflere yansıdı.

70 BİN LİRA

Beğendiği parçaları toplam 70 bin Türk Lirası ödeyerek satın alan Bülent Ersoy, '' O kadar para veriyoruz, hep ben mi onlara gideceğim, biraz da onlar bana gelsin'' esprisiyle meşhur kahkahasını attı.

Yaptığı alışverişten sonra satıcıyı aracından indiren Diva, yeni aldığı pırlanta yüzük ve bilezikle poz vermeyi de ihmal etmedi.

Bu arada aracındaki joystick dikkat çekti. Sanatçı, uzun yolculuklarda bilgisayar oyunları oynadığını dile getirdi.

Yayın tarihi: 24.10.2012
491
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.