Magazin

Milli Takım sabaha kadar eğlendi

Milli Takım sabaha kadar eğlendi

Avrupa Şampiyonası finallerinde büyük bir başarı elde ederek yarı finale çıkan ve daha sonra Almanya'ya elenen A Milli Futbol Takımı kadrosunda yer alan futbolculardan bazıları soluğu İstanbul gecelerinde aldı.

İngiltere'de Middlesbrough Takımı'nda futbol hayatına devam eden ve uzun zamandır İstanbul gecelerine hasret kalan Tuncay Şanlı, Arda Turan, Uğur Boral, Volkan Demirel, Rüştü Reçber ve eşi Işıl Reçber, Tümer Metin, Sabri Sarıoğlu ve Önder Turacı ünlü gece kulübü Reina'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Üç bayanla peşlerinden çıktı
Gece kulübünden ilk ayrılan isim Rüştü ve eşi Işıl Reçber oldu. Galatasaraylı milli futbolcu Sabri Sarıoğlu gece bitiminde görüntülenmemek için mekanı garaj kapısından terk etti. Alkollü olduğu öğrenilen Sabri'nin aracını ise Arda Turan kullandı. Tuncay Şanlı da arkadaşları Sabri ve Arda ile aynı araca binerek mekandan ayrıldı. Arkadaşlarının ardından Tümer Metin de üç bayan arkadaşıyla birlikte garaj kapısından taksiye binerek Sabri ve Arda'nın aracını takip etti.

TÜMER EŞİNİ UNUTTU
Kutlamalara katılan Tümer Metin alkolün dozunu fazla kaçırınca çıkışta eşini eğlence mekanında unuttu. 3 bayanla birlikte Reina'nın arka kapısından çıkarak taksiye binen Metin ve bayan arkadaşları objektifleri görünce yüzlerini sakladı.
Yayın tarihi: 29.06.2008
436
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.