Magazin

Miller ve Law sonunda ayrıldı

Miller ve Law sonunda ayrıldı

2004 yılından beri gelgitli bir ilişki yaşayan Hollywood'un ünlü oyuncuları Jude Law ve Sienna Miller sonunda ayrılık kararı aldı. Ortak bir karar aldıklarını belirten ünlü çift, ayrılığın nedenini açıklamadı.

Alfie adlı filmin setinde tanışan Hollywood'un başarılı oyuncuları Jude Law ve Sienna Miller, kısa sürede birbirlerine aşık olup 2004 yılında nişanlanmıştı. Ünlü çift, evlenmeyi planlıyordu ama çalkantılı geçen aşk hayatları nedeniyle bir türlü nikáh masasına oturamamıştı. Sevgililerin ilişkisi nişanlandıktan bir yıl sonra Law'un çocuklarının bakıcısı Daisy Wright'la olan kaçamağının ortaya çıkmasıyla son bulmuştu.

Ancak aktörün basında yayınladığı özür yazısından sonra sevgililer tekrar bir araya gelmişti. Law'un 2003 yılında boşandığı eşiyle olan yakınlığı da Miller'ı huzursuz ediyordu. Law'un yakın dostları bunun gereksiz bir kıskançlık olduğunu, çünkü ünlü aktörün eski eşi Sadie Frost'la sadece çocuklar için görüştüğünü söylüyordu.

İlişkilerini yürütmeyi deneyen ama başaramayan Miller ve Law, önceki gün ayrılık kararını karşılıklı olarak aldıklarını açıkladılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 14.11.2006
311
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.