Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Michael'ın düşen burnu nasıl onarıldı?

Michael'ın düşen burnu nasıl onarıldı?

Pop müziğin takıntılı starı Michael Jackson'ın düşen burnunu onarmak için kulağından parça alındığı ortaya çıktı.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre, şöhretlere "güzel burun yapmakla" ünlü Alman doktor Werner Mang, 1998'de Pop Kralı'nın düşen burnunu kurtarmak için kulağından kıkırdak parçası aldığını anlattı.

Cildi parşömen kadar ince
Michael Jackson'ın plastik cerrahı Dr. Steven Hoefflin tarafından California'ya davet edilen Dr. Mang, ünlü yıldızın yüzündeki cildin parşömen kadar ince olduğunu ve daha önce estetik ameliyat geçiren burnunu taşımadığını söyledi.

Bunun üzerine Michael Jackson'ın burnunu onarmak için kulağından kıkırdak almaya karar verdiklerini belirten Dr. Mang, "Kulağın derisini kesersiniz ve büyük bir parça kıkırdak alırsınız. Sonra burnu kesersiniz ve kıkırdağı içine koyarsınız. Kıkırdak, burnu yeniden yapmak ve onarmak için eşsiz bir malzemedir" dedi.

Burnu şu an iyi durumda
Alman Dr. Mang, iki saat süren operasyondan sonra Jackson'ın iki hafta bandajla dolaştığını belirterek, "Michael Jackson'ın burnu şu anda iyi durumda. Silikonlu değil. Kulak kıkırdağı var ve hiçbir sorun yok" diye konuştu.

Estetik yaptırması tehlikeli
Dr. Mang, sadece iki kez burun ameliyatı olduğunu söyleyen ve bunları da daha iyi nefes alabilmek için yaptırdığını açıklayan 45 yaşındaki Jackson'ın gerçekte yüzünü çok fazla değiştirdiğini belirtti. Mang, "Jackson yine yüzüne estetik ameliyat yaptırmamalı, bu çok tehlikeli" dedi.
630
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.