Magazin

Michael Madsen olay çıkardı

Michael Madsen olay çıkardı

Ünlü sinema sanatçısı Michael Madsen, Antalya'dan ayrılmak için geldiği havalimanında gazetecilere küfür edip, saldırmak istedi.

"1. Uluslararası Avrasya Film Festivali"nin uluslararası uzun metraj film yarışmasındaki jüri üyeliği görevinden karısının doğumu yaklaştığı nedeniyle ayrıldığı açıklanan Michael Madsen, havaalanında gazetecilere saldırdı.

Alkollü olduğu gözlendi
Antalya'dan İstanbul'a oradan da Los Angeles'a gitmek için Antalya Havalimanı'na gelişinde aşırı derecede alkollü olduğu görülen Madsen, Oyuncu Tamer Karadağlı ve korumaların kollarında İç Hatlar Terminali'ne geldi. Fotoğrafının çekilmesine sinirlenen aktör, gazetecilere İngilizce küfürler etti ve korumaların arasından gazetecilere vurmaya çalıştı.

Şapka takan ve oldukça bitkin olduğu görülen Madsen, İç Hatlar Terminali'nde bilet işlemlerinin tamamlanmasının ardından güvenlik görevlileri için ayrılmış bir odada dinlendi.

Tartışmalar yaşandı
Burada kendisine çay ve su ikram edilen Madsen, daha sonra Tamer Karadağlı ve yapımcı Elif Dağdeviren'in koluna girerek, uçağına bindi. Madsen'in görüntülenmesi sırasında basın mensupları ile özel güvenlik görevlileri arasında da tartışmalar yaşandı.
Yayın tarihi: 28.09.2005
381
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.