Magazin

Miami'de de durum aynı

Miami'de de durum aynı

Türkiye'de ünlüler yazın nasıl Bodrum'a akın ediyorsa Miami'de de aynı durum söz konusu.

Miami ve güzeller sağda

Miami kumsallarında da paparazziler ünlülerin peşinde. Ünlüler de tıpkı Bodrum'da olduğu gibi aynı mekánlarda objektiflere yakalanmayı tercih ediyorlar.

Dünya jet sosyetesinin merkezi Miami ile Bodrum'un kıyaslanamayacağı bir gerçek. Ancak ünlülerin tatil kültürü her yerde birbirine benziyor. Gündüzleri aynı kumsallarda yüzülüyor, geceleri aynı kulüplerde eğleniliyor. Paparazziler de tıpkı Bodrum'da olduğu gibi doğru zaman ve doğru yerde ünlülerin fotoğraflarını çekiyorlar.

Gece kulüpleri ondan sorulur
Paris Hilton da Miami'nin gediklilerinden. Hilton gündüzleri kentin güney kumsalında geceleri ise gece kulüplerinde vaktini geçiriyor. Hilton, Miami'nin lüks mekánlarının en önemli müşterisi.

Madonna'nın işi ticaret
Pop müziğin divası Madonna'nın birçok büyük kentte birer villası var ama onun için Miami'nin yeri ayrı. Kentin ünlü Blue Door restoranı ve Delano Oteli'nin de ortakları arasında yer alan Madonna ve yönetmen eşi Guy Ritchie, Akdeniz mimarisi örnek alınarak inşa edilmiş altı yatak odalı villalarında kalıyorlar.

Onlar hep Miami'de
Enrique Iglesias, çocukluğunun büyük bir bölümünü Miami'de geçirdiği için bu kente çok bağlı. Ünlü şarkıcı, sevgilisi Anna Kournikova'yı da Miami tutkunu yaptı. Kournikova, Miami'de 2.5 milyon sterlin değerinde şahane bir villaya sahip.

Kumsalın en güzeli
Beyonce, Miami'nin en lüks otellerinden biri olan Delano'nın kıdemli müşterilerinden biri. Sevgilisi Jay-Z ile bu otelde kalıp kentin güzelliklerinden yararlanıyor. Beyonce de diğer ünlüler gibi güney kumsalını tercih ediyiyor.

Sörf en büyük tutkusu
Cameron Diaz tam bir Miami tutkunu. Miami'de lüks bir villaya sahip olan seksi oyuncu yine bu şehirde Bambu adında Asya yemekleriyle ünlü bir lokantanın da ortağı. Diaz, yaz tatilini sevgilisi Justin Timberlake ile Miami'de dalgalar üzerinde sörf yaparak geçiriyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 13.07.2006
371
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.