Magazin

Metreslik Deniz'e yakışmaz

Metreslik Deniz'e yakışmaz

Deniz Seki ile Hüsnü Şenlendirici'nin aşkı için Işın Karaca'dan ilginç yorum geldi.

Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen popçu Deniz Seki ile klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'nin yasak aşkı için ilginç bir yorumda bulunan Işın Karaca, "Kaçan kaçmış artık, bu saatten sonra yapacak hiç bişey yok. Ne Deniz kazandı, ne Hüsnü kazandı, ne eşi kazandı, ne de aşk kazandı burada. Deniz Seki müthiş bir müzisyen ve metreslik kesinlikle ona yakışacak bir durum değil. Hüsnü için de aynı şey geçerli. İkisi için de inanılmaz derecede üzülüyorum" dedi.

Geçtiğimiz haftalarda geçirdiği trafik kazasında boynunda zedelenme olan ve bir müddet istirahat eden Işın Karaca, yeniden sahnelere döndü. Işın Karaca,bu özel davet için ağrı kesici iğne yaparak sahneye çıktığını söyledi.

Sağlık durumunun iyiye gittiğini ama ağrılarının hala sürdüğünü söyleyen Karaca, "Ağrılarım var hala,bu özel gece için iğneyle sahneye çıktım, boynumu çeviremiyorum ama avaş yavaş iyileşiyorum artık" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 21.04.2007
362
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.