Magazin

Metin erdi muradına

Metin erdi muradına

Metin Şentürk, Fulya Kalkavan'la nikah kıydığı Palet 3'te "Hırsız Polis" dizisinin meşhur ettiği ve herkesin diline yerleşen "İmkansız Aşk" şarkısını tam sekiz kez söyledi.

Metin Şentürk, önceki akşam Halis-Meziyet Kalkavan'ın kızları Fulya Kalkavan'la, sahneye çıktığı Tarabya'daki Palet-3 adlı mekanda evlendi. Nikah saatine kadar evleneceğini herkesten saklayan Şentürk, düğününe sadece çok yakın dostlarını davet etti. Evliliğe karşı oldukları için gelinin anne ve babası nikaha katılmadı. Aileden sadece Hakan ve Taylan Kalkavan nikahtaydı.

Hakan Kalkavan'ın bir dönem Beşiktaş Kulübü'nün yönetiminde olmasından dolayı düğünde Beşiktaş yöneticiler de vardı. Koyu Fenerbahçeli Şentürk, eşinin Beşiktaşlı olmasından dolayı düğün konseptini siyah-beyaz ağırlıklı yaptırırken, kendisi de siyah-beyaz damatlık giydi. Düğününde şarkı da söyleyen Şentürk, "İmkansız Aşk"ı tam sekiz kez okudu.

Düğüne kız tarafının isteği üzerine basın alınmadı. Düğünün yapıldığı Palet 3'te ışıkları kapatıp kapıya kilit vurduran Şentürk, hiçbir şekilde içeri gazeteci alınmamasını istedi. Çıkış için bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakıp yine görüntü vermeyen Şentürk'ün düğününde, Birol Güven, Oktay Kaynarca, Serkan Yazıcı gibi ünlü isimler de yer aldı.

GELİNİN İKİNCİ EVLİLİĞİ
Nikah için dev bir pasta hazırlatan Metin Şentürk ile Fulya Kalkavan, birbuçuk yıldır birlikte. Sekiz yıl önce sekiz ay süren bir evlilik yapan Fulya Kalkavan, 35 yaşında. Çift, 19 Mayıs'ta Amerika'ya gidecek.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 12.05.2006
489
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.