Magazin

‘Metin agresif ve alkol bağımlısı’

‘Metin agresif ve alkol bağımlısı’

Fulya Kalkavan, boşanma davası açtığı Metin Şentürk'ü agresif ve alkol bağımlısı olmakla suçladı

metin şentürk boşanıyor mu?

Şarkıcı Metin Şentürk ile ailesinin karşı çıkmasına rağmen 6 yıl önce evlenen Fulya Kalkavan, tiroit kanserine yakalandıktan sonra, geçtiğimiz şubat ayında “baba evi”ne dönmüştü. Kalkavan, evi terk ettikten sonra Şentürk’e boşanma davası açmıştı. Kalkavan, mahkemeye sunduğu dilekçede, eşi Şentürk’ün alkol bağımlısı olduğunu öne sürüp, “Metin’in agresif tavırları var. Bu yüzden şiddetli geçimsizlik yaşıyoruz ” iddiasında bulundu. Fulya Kalkavan, Şentürk’ten herhangi maddi-manevi tazminat talebinin bulunmadığını belirtti.

‘Boşanmak istemiyorum’Metin Şentürk

Ünlü şarkıcı ise kendisini, “Alkolik de agresif de değilim. Tanık gösterebilirim ” sözleriyle savundu. Şentürk, “Fulya benim karım değil, yarımdır. Onsuz bir hayatı düşünmek bile istemiyorum. Şu an ailesinin yanında kalıyor ama eve dönmesini bekliyorum. Onun için ne gerekirse yapmaya hazırım. Boşanma dilekçesi vermiş, ben boşanmak istemiyorum. Eşimi çok seviyorum, onunla evliliğimize kaldığımız yerden devam edip mutlu olmayı istiyorum. Eşimin rahatsızlığını bana kimse söylemedi. Benden sakladılar. Kanser olduğunu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde öğrendim, gazetelerden okuyan yakınlarım haber verdi. Ayrılık sürecimiz ise onun rahatsızlığından önce başladı. Şu anda önemli olan tek şey onun psikolojisi ve sağlığı. Kendim için değil, onun için yaşamak istiyorum. Bu zor günleri birbirimize destek olarak aşacağımızı biliyorum” dedi.

Yayın tarihi: 02.05.2012
553
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.