Magazin

Metal mideli adam!

Metal mideli adam!

Rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan Servet Top'un midesinde 1 kilo ağırlığında çivi, vida, anahtar, madeni paralar ile çay kaşığı çıktı.

Rize'de mide ağrısı şikâyetiyle hastaneye götürülen 30 yaşındaki Servet Top'un midesinden 1 kilo ağırlığında çivi, vida, anahtar, para ve çay kaşığı çıktı. Rize Devlet Hastanesi'nde çekilen röntgen sonrasında ortaya çıkan olayla ilgili Servet Top, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne, oradan da Trabzon Numune Hastanesi'ne sevk edildi.

Madde bağımlısıymış
Operatör Doktor Haydar Köksal yaptığı açıklamada, Servet Top'un psikolojik sorunları bulunduğunu ve madde bağımlısı olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Midesinde çok sayıda metal olduğunu tespit ettik. Sabah hastayı ameliyata aldık. 3 saat süren ameliyatın ardından, hastanın karnından yaklaşık 1 kilo ağırlığında çivi, vida, anahtar, madeni paralar ile çay kaşığı çıkardık. Metabolizma, metalleri bir araya toplamış. Metallerde aşırı paslanma, bulundukları bölgede ise yoğun iltihaplanma vardı. Hayati tehlikesi yok. Ancak her ihtimale karşı kendisini cerrahi yoğun bakım servisinde tutuyoruz."
Yayın tarihi: 11.03.2005
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.