Magazin

'Meryem yanlış yolda'

'Meryem yanlış yolda'

Hamile olduğu ortaya çıkan Meryem Uzerli'nin durumuna Nebahat Çehre'den yorum geldi: Bence Meryem yanlış yolda.

Güncellenme tarihi:
meryem uzerli

'Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Valide Sultan’ı Nebahat Çehrearkadaşı olan Can Ateş ile dizinin ‘Hürrem Sultan’ıMeryem Uzerli'yi 1.5 yıl önce tanıştırmıştı. Meryem 3 aylık hamile olduğu Can Ateş'ten ayrıldı. Çünkü Can Ateş bebeği istemedi. Nebahat Çehre, POSTA’ya şunları söyledi: “Hamileliği duyunca Can’ı aradım ama ulaşamadım. Bence Meryem yanlış yolda.”

MERYEM UZERLİ (FOTO GALERİ)

Nebahat Çehre sözlerine şöyle devam etti: “Çocuk yapmak her iki tarafın rızasıyla olmalı. Yalnızca anneliği tatmak uğruna böyle maceralara girilmez. Her iki evliliğimde de hamile kaldım. Ama kürtajyaptırdım. Çünkü babasız çocuk büyütmek, yalnız anne olmak istemedim. Üvey babanın elinde büyüdüğüm için bunun nasıl bir acı ve yalnızlık olduğunu bilirim. Çocuk istemeyen adam zorla baba yapılmaz. Meryem’e ulaşabilseydim bunu söyleyecektim.”

HAMİLELİK YAKIŞIYOR

Meryem Uzerli ‘Muhteşem Yüzyıl’da rol gereği hamile olmuştu. Meryem’e hamilelik çok yakışmıştı. 3.5 aylık hamile olan Meryem kız bebek istiyor.

(Posta)

Yayın tarihi: 24.08.2013
2120
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.