Magazin

Meryem Uzerli'nin sevgilisinden ilginç tebrik! (Video)

Meryem Uzerli'nin sevgilisinden ilginç tebrik! (Video)

4. Antalya Televizyon ödülleri töreninde; ödülünü almak üzere sahneye çıkmak için masadan kalkan Meryem Uzerliyi, sevgilisi Can Ateş ilginç şekilde tebrik etti...

Güncellenme tarihi:

Antalya Televizyon Ödülleri'ne, Muhteşem Yüzyıl'daki Hürrem Sultan rolüyle En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan Meryem Uzerli'nin dizi sürelerine isyanı damga vurdu: "Türkiye'dedizilerin 110-120 dakika olması manyaklık!"

Hürrem Sultan rolüyle En İyi Dram Dizisi Kadın Oyuncu ödülünü alan Uzerli ödülünü alırken şunları söyledi:

"SÜRELERİ 45 DAKİKAYA İNDİRİN"

"Türkiye'de diziler çok uzun bu da manyaklık!. 100 dakika, 110 dakika, 120 dakika bir dizi. Hayatta öyle bir iş yok! Lütfen bütün kanallara söylüyorum, dizi sürelerini 60, 50, 45 dakikaya indirin. Hepimiz mutlu olalım, çünkü ben hiç mutlu değilim!" Uzerli'nin ödülüyle ilgili olarak söylediği "Ben 3 yıldır bu ödülü bekliyordum. Artık bu ödülü bana layık gördünüz" sözleri ise salonda kahkahalara neden oldu.

SEVGİLİSİNDEN İLGİNÇ TEBRİK

Antalya Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın ismini söylemesi üzerine, ödülünü almak için masasından kalkan Meryem Uzerli'nin sevgilisinin yaptığı hareket dikkat çekti. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Can Ateş, Meryem Uzerli'yi ayağa kalktığı sırada kalçasına vurarak tebrik etti. Can Ateş'in bu hareketi çok konuşuldu. (Milliyet)

Yayın tarihi: 30.04.2013
2109
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.