Magazin

Meral Okay'ın anısına düzenlenen geceye ünlü yağdı!

Meral Okay'ın anısına düzenlenen geceye ünlü yağdı!

Meral Okay’ın anısına düzenlenen yardım gecesine katılan ünlü isimler geceye dair özel yorumlar yaptı...

HALİT ERGENÇ: Meral hanımı tvde yaptığı işleri gördükten sonra onunla tanışmayı çok istemiştim ve muhakkak onunla çalışmalıyım demiştim. Sonrasında onunla çalışma fırsatını bulduğum için kendimi şanlı hissediyorum!

MERYEM UZERLİ: Meral için yapılan her projeye destek vermek istiyorum. Benim oyuncu arkadaşlarımda burada. Meral için iyi şeyler düşüneceğiz güzel şeyler yapacağız. İnşallah Meral bizi izler ve yaptığımız işlere sevinir.

DEMET AKBAĞ: Bu gece burada olduğum için çok mutluyum. Meral’in bu gecesinde olduğum için çok mutluyum.

SARP AKKAYA: Ne yazıkki bizim şahsen tanıdığımız biri değildi. Ama çok sevdiğim insanların önem verdiği bir sanatçıydı. Ben burada olmaktan gurur duyuyorum.

EBRU ŞALLI: Ben kendisiyle tanıştım daha önce. Sezen Aksu içinde çok önemli olduğunu biliyorum. Bu gece çok özel ve anlamlı bir gece bu yüzden burada olmak istedim. Bende sosyal sorumluluk projelerinde olmaktan keyif alıyorum.


SERENAY SARIKAYA: Bu konu ile söylenecek çok bir şey yok gibi. Hepimiz onu anmak için elimizden gelenin en iyini yapmak için buradayız.

PELİN AKAT: Ben Merale kitap gibi kadınsın derdim, iyi ki o kitap gibi kadını tanımışım

SELMA ERGENÇ: Muhteşem Yüzyıl 11.bölüm 50.sahne.'den alıntı yaptı. Bir insanın bir insana verebilceği en güzel şey ona ilham vermektir. Bunun için Meral Okay'a teşekkür ediyorum.

OKTAY KAYNARCA: Ondan çok korkardım, her sabah beni arayıp fırçalamasını özledim, hala telefonunu silmedim. Bazen telefon ediyorum, telefonuna ulaşılamıyor. Eminimki ona ulaşmaya çalışan sadece ben değilim, hepimiz onu çok özlüyoruz.

OZAN GÜVEN: Ben ona Meryl Teyze derdim şimdi de öyle söyleyeceğim. Hayatımda tanıdığım en tutkulu aşıktı.Yaman abiden öyle bir bahsederdi ki, sanki beş on dakika önce yanından ayrılmış, öyle çok severdi. Eminim Yaman abi ve aşkı orada da yaşamaya devam ediyordur.

(UçanKuş)

Yayın tarihi: 22.11.2012
1259
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.