Magazin

Meme şekli kadının kişiliğini ele veriyor

Meme şekli kadının kişiliğini ele veriyor

İtalyan seks araştırmacısı Piero Lorenzoni, bir kadını tanımak için önce memelerine bakmak gerektiğini savundu.

Kadının burun yapısı, boyu, kalçası, kaşı, gözü derken, şimdi de memesinden kişilik analizi çıkarıldı.

Memeden kişilik!
Alman Bild gazetesi, İtalyan seks araştırmacısı Piero Lorenzoni'nin, meme şeklinin kadının kişilik yapısını ortaya koyduğu araştırmasına geniş yer verdi.

Meyveli benzetmeler
Meyve isimleriyle adlandırılan meme şekillerine göre, kadının kişilik özelliklerinin anlatıldığı haberde, erkeklere de kadınların memelerini incelemeleri tavsiyesinde bulunuldu. Bakalım hangi meyveye benzeyen meme tipi, kadının hangi kişilik özelliklerini gösteriyor?

Dolgun ve sıkı
Greyfurt kadını erotik diye bilinir ama gerçekte utangaç ve evine düşkün bir kadındır. Partnerini şımartmayı sever. Onun için şefkat seksten daha önemlidir.

Dolgun ve dışa doğru
Limon kadını hayattan zevk alabilen, kendisiyle dalga geçebilen bir yapıya sahiptir. Ancak, şaşırtıcı durumlardan pek hoşlanmaz.

Küçük göğüs
Kiraz kadını şakacı, esprili, neşeli, heyecanlı ve zekidir. Birlikte bir ömür sürmek veya tatile gitmek için ideal bir partnerdir.

Büyük ve yuvarlak
Karpuz kadını yemeyi sever. Annelik duyguları güçlüymüş gibi görünür ama aslında özünde öyle değildir. Şımartılmayı ve sürprizleri sever. Sekse vakit ayırmaktan hoşlanmaz.

Diri ve oval
Ananas kadını zeki ve kariyer sahibidir. Ama aynı zamanda romantik özellikler taşır. Onu elde edebilen, kalbini kazanan erkek, kolay kolay kaybetmez.

Çok küçük olmayan
Portakal kadını kendine güvenir, planlı ve düzenlidir. Sekse ilgisi genellikle azdır. Sohbeti ve samimi ilişkileri, dostluğu çok sever.
Yayın tarihi: 24.02.2005
1022
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.