Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Meltem ve Burak baş başa aşkıyla yakalandı

Meltem ve Burak baş başa aşkıyla yakalandı

Meltem Cumbul ile Burak Kut, yıllar sonra Bebek Kahvesi'nde bir araya geldi.

1993-1997 arasında aşk yaşayan Meltem Cumbul ile Burak Kut, yıllar sonra Bebek Kahvesi'nde bir araya geldi. Ancak ikili Haftasonu muhabirini fark eder etmez hızla oradan uzaklaştı.

Turgul beklenirken Kut çıktı
Meltem Cumbul ile Burak Kut, ilişkilerini 1997'de noktalamışlardı. Cumbul'un başından daha sonra 1,5 yıllık bir evlilik geçmiş, ancak boşanmanın ardından ikili yine birlikte anılır olmuştu. Bu iddiaları yalanlayan Cumbul, çok geçmeden oyunculuk eğitimi almak üzere Amerika'ya gitti. Türkiye'ye dönüşünün ardından bu kez de adı senarist Yavuz Turgul ile anıldı. Ancak Cumbul, geçtiğimiz hafta Turgul'la değil, Burak Kut'la ortaya çıktı.

Kapıda panik yaşadılar
Eski sevgililerin buluşma noktası Bebek Kahvesi'ydi. Uzun süre burada oturan Cumbul ile Kut, sonunda mekandan sarmaş dolaş çıktı. Ancak karşılarında gazetecileri görünce keyifleri kaçtı. Hızlı adımlarda oradan uzaklaşan Cumbul, "Yeniden birlikte misiniz?" sorularına cevap vermeyip gülümsemekle yetindi. Mekana dönüp eski aşkının uzaklaşmasını bekleyen Kut ise sinirliydi. Tepkisini "Ben size hesap vermek zorunda değilim" sözüyle dile getirdi.
(Hürriyet)
586
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.