Magazin

Melek teklifine 'hayır' dedi!

Melek teklifine 'hayır' dedi!

Podyumların ünlü güzeli Tuğçe Kazaz, sırtlarına melek kanadı takarak podyumlarda salına salına yürüyen Victoria's Secret meleklerinden biri olmaya 'Hayır' dedi.

Güncellenme tarihi:
TUĞÇE KAZAZ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN Tuğçe Kazaz, bir zamanlar rüyalarını süsleyen Victoria's Secret modellerin den biri olma şansını elinin tersiyle itti. Gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakıp, kendini Uzak doğu öğretisi Thai Chi'ye veren Kazaz, dünyaca ünlü iç çamaşırı markasından gelen "Meleklerimizden biri ol" teklifine 'Hayır" dedi. Kazaz'ın bu kararı almasının nedeni ise yaşamını tamamen değiştirmesi ve artık iç çamaşırı ve bikini defilelerinde yer almak istememesi. ARTIK BİKİNİ GİYMEYECEK Teklifi geçen sene eylül ayında Milano'da yaşadığı sırada alan Kazaz, görüşmeye giderek Victoria's Secret yetkililerini kibarca geri çevirdi. Bikini ve iç çamaşırı defilelerine çıkmak istemeyen güzel model son olarak da Sunset'in katalog çekiminde yer aldı. Ünlü model, kendini Thai Chi felsefesine verdikten sonra hakkında çıkan "Budist oldu " iddialarını, "Sağlığımı ve formumu korumak için düzenli bir şekilde Tai Chi çalışıyorum" diyerek kabul etmemişti. TAI CHI NEDİR? Temeli evrensel yaşam enerjisi olan Çin dövüş ve Hint meditasyon öğretilerinin birleşimi olarak adlandırılabilecek spor ve yaşam felsefesi. Maddi ve manevi hırslardan arınmayı, karşılıksız iyiliği temel alan yaşam biçimi sunuyor. Kas gücü yerine iç enerji ve vücuttaki koordinasyonu artırmayı hedef alan Thai Chi, yavaş ve yumuşak hareketlerin zihinsel konsantrasyon ve nefes teknikleriyle desteklenmesiyle yapılıyor. (Habertürk)
Yayın tarihi: 04.04.2011
327
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.