Magazin

Melek için bir umut

Melek için bir umut

Kanser yüzünden ölüm döşeğinde olan Charlie'nin Meleği için küçük bir umut var.

1970'li yıllarda ülkemizde de çok popüler olan Charlie'nin Melekleri dizisinin yıldızlarından Farah Fawcett, ölüm kalım savaşında... Bir dönem giyim- kuşam tarzı, makyajı ve özellikle saçları tüm dünya kadınları arasında moda olan 62 yaşındaki yıldız iki buçuk yıldır kanserle mücadele ediyor.

Önceki gün hastaneye kaldırıldığı ve bilincini yitirdiği açıklanan Fawcett, için hala bir umut ışığı olduğu da konuşuluyor. Fawcett'in menajeri Craig Nevius ile oyuncunun yattığı Kalifornia Üniversitesi Los Angeles (UCLA) Hastanesi doktorlarının açıklamasına göre, kalınbağırsak kanseri karaciğerine sıçramış olmasına karşın Fawcett'in yakında hastaneden çıkabilecek. Sky News Televizyonu, 3 yıldır kanserle savaşan ve önceki hafta hastaneye kaldırılan Fawcett'in bilinç kaybına uğradığını açıklamıştı.

Charlie'nin Melekleri, 1970'lerin ortalarından sonra büyük sükse yapmış, melekleri oynayan Fawcett, Jacklyn Smith ve Kate Jackson'a büyük ün kazandırmıştı. Üçlünün arasında en fazla ilgiyi çeken Fawcett, ilk sezonun ardından diziden ayrılmış ve bir filmde, eşinden sürekli dayak yiyen kadının feci durumunu anlatan ağır rolü de en iyi derecede üstlenmişti. Aktör Lee Majors ile yaptığı ilk evliliğini 1979'da bitiren oyuncu, daha sonra Ryan O'Neal ile birlikte oldu. O'Neal, kanser tanısı konmasından bu yana Fawcett ile yakından ilgileniyor.

Kanser olduğunu 2006 yılında öğrenen Fawcett, hastalıktan kurtulduğunu açıklamış, 3 ay sonra, 2007'de hastalığın nüksettiği belirlenmişti.

Yayın tarihi: 09.04.2009
386
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.