Magazin

Mehmet Ali Erbil'e kumar gözaltısı

Mehmet Ali Erbil'e kumar gözaltısı

İstanbul Kadıköy Ataşehir'de bir daireye baskın yapan polisler, aralarında şovmen Mehmet Ali Erbil'in de bulunduğu öne sürülen 13 zanlıyı kumar oynadıkları iddiasıyla gözaltına aldı. Erbil, 125 YTL para cezasını ödedikten sonra gazetecilere gösterilmeden polis merkezinden çıkarıldı.

Kadıköy Ataşehir'de 'Ata2' Blokları 1'inci Blok Kat: 11'deki 219 numaralı dairede kumar oynandığı ihbarını alan polis ekipleri baskın yaptı.

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerince yapılan baskında aralarında şovmen Mehmet Ali Erbil'in de bulunduğu öne sürülen 13 zanlıyı gözaltına aldı. Erbil'in 4 kişiyle birlikte poker oynadığı iddia edildi. Gözaltına alınan zanlılar İçerenköy Polis Merkezi'ne götürüldü. Polis merkezine getirilen Mehmet Ali Erbil'in ifadesi kısa sürede alınması ve 'kumar oynadığı' gerekçesiyle 125 YTL cezası kesildikten sonra gazetecilere gösterilmeden polis merkezinden hızla çıkartıldığı bildirildi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil hemen ertesi günü Sağlık Haftası dolayısıyla Medical Park Hastanesi ve Metroport Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından düzenlenen 'Yaşam Boyu Sağlık' söyleşisine katıldı. Erbil kendisi ile ilgili iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Herhangi bir resim, fotoğraf var mı kardeşim?
Dört kişiyle birlikte poker oynadığı iddia edilen Mehmet Ali Erbil kumar oynadığı yönündeki sorulara 'Dün akşam herhangibir şey olmadı. Kesinlikle kumar yüzünden gözaltına alınmak gibi bir şey yok. Herhangi bir bir fotoğraf, resim var mı kardeşim? Arkadaşların evine gitmiştik öyle bir ihbar olmuş olabilir. Ne casino, ne illegal bir yer. Normal bir ev yani. Yanlış anlaşılma oldu. Mehmet Ali Erbil öyle bir yerde basılsa zaten mutlaka basın da orada olurdu. Öyle bir malzeme olsa çekilirdi' cevabını vererek böyle bir olayın yaşanmadığını savundu.
(milliyet)
Yayın tarihi: 07.04.2008
424
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.