Magazin

II. Medya Kupası Yat Yarışları

II. Medya Kupası Yat Yarışları

İstanbul Yelken Kulübünün düzenlediği ve bu yıl ikincisi yapılacak olan "Medya Kupası" Yat Yarışları 11.Haziran Pazar günü yapılıyor.

Medya Kupası, basında görev alan yöneticilere, gazetecilere, muhabirlere ve medya sektöründe çalışanlara yönelik ve onların katılacakları bir yarış.

Öğlen saatlerinde Fenerbahçe'den başlayacak, Burgaz ada ve Kaşık adası arasındaki kanaldan geçecek, Maltepe önündeki şamandırayı geçecek olan yatlar, bostancı suadiye sahil şeridini takip ederek, kalamış koyuna girecekler ve İstanbul Yelken Kulübü önündeki Finiş hattı'nda bitecek. Yarıştan sonra kupa töreni İstanbul Yelken Kulübü'nde yapılacak ve sonra bir kokteyl ile gün sona erecek.

Medyanın üyeleri, bu sektörde çalışanlar deniz üzerinde hoş bir gün geçirecekler, hoş bir yarış yapacaklar, denizle yakınlaşacaklar.

Kimi zaten bildiği ve sevdiği bu işi bir kez daha İstanbul'un aşina sularında yapacak. İsteyen yazacak, isteyen kaydedecek. Hepsinden önemlisi İstanbul'da, medyada denizciler ve yelkenciler bir araya gelecekler. Deniz ve liman kentinde deniz ve yelkenle dolu bir gün geçirilecek.

Program
 • 08:30-10:30
  Yelken Kulübü deniz kıyısında, ekiplerle medya mensupları kahvaltıda buluşacaklar ve medya mensuplarının teknelere dağılım planı ile ilgili bilgi verilecek.

 • 10:30-11:30 Yelkenlilerin kulübün önünde toplanması ve teknelere binilmesi.

 • 12:00 Start

 • 18:00 Kokteyl ve ödül töreni
  Yayın tarihi: 06.06.2006
 • 315
  dahafazlası
  YORUMLAR
  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.