Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

McCartney'den rekor nafaka

McCartney'den rekor nafaka

Efsanevi müzik grubu Beatles'in üyelerinden Paul McCartney eski model Heather Mills'le 4 yıl süren evliliğine nihayet son noktayı koyuyor.

Boşanmaları uzun süre İngiliz basınını meşgul eden çiftin avukatlarının vardığı anlaşma gereğince, 825 milyon poundluk (2 milyar 308 milyon YTL) serveti bulunan McCartney, eski eşine 32 milyon pound (yaklaşık 89.5 milyon YTL) değerinde nakit ve gayrimenkul verecek.

Boşanma avukatlarına göre Heather Mills, McCartney'le evli kaldığı her saat için 1000 pound (yaklaşık 2800 YTL) alacak. 64 yaşındaki McCartney, 38 yaşındaki Mills'e ayrıca Londra'nın kuzeybatısındaki St John's Wood'da bulunan 4 milyon poundluk (yaklaşık 11.2 milyon YTL) evini ve Beverly Hills'deki lüks villasını da verecek.

Aileye yakın çevreler, McCartney'nin dedikoduları önlemek için anlaşmayı kabul ettiğini ve kızları Stella (35) ile Mary'nin (37) karardan ötürü öfkeli olduğunu söylüyor.
(Hürriyet/Kelebek)
310
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.