Magazin

Mazhar Alanson'a çılgın para

Mazhar Alanson'a çılgın para

Mazhar Alanson son oynadığı ‘I Garanti’ reklamında Steve Jobs’a benzeyince sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

mazhar alanson

Eleştirilere tepki gösteren Alanson, “Ben profesyonel oyuncuyum, her türlü rolü oynarım” dedi.

Bugüne kadar birçok büyük markanın reklamlarında boy gösteren Mazhar Alanson, son oynadığı reklam filminde Apple’ın efsane patronu Steve Jobs’a benzeyince sosyal medyayı salladı.

Bugün gazetesinden Okan Işık'n haberine göre Birçok ünlü isim Alanson’u Twitter üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu. Reklam filminden 1 milyon 200 bin dolar alınca eleştirilere kulaklarını tıkayan Alanson şöyle konuştu:

"Ben devlet tiyatrosunda oynamış profesyonel bir aktörüm. Dizide nasıl Şemsettin Bey oluyorsam reklam filminde de Steve Jobs’u oynarım. Bana o gözlüğü tak, o kazağı giy dediler.

Müzisyen olduğum için insanların ön yargısı olabilir. Benim bir sorumluluğum yok, eleştirilerini yapımcıya yöneltsinler. Benim içime çok sindi. Herkes de çok memnun."

Ünlü isimlerden eleştiri tweet’leri

Cengiz SEMERCİOĞLU: Steve Jobs, mezarında ters dönmüştür herhalde!

Tarık TOROS: Mazhar Alanson keşke kendi olsaymış. Bugüne kadar olduğu gibi. Steve Jobs tribine lüzum yok.

Mehmet TEZ: Çakma Steve Jobs reklamı ne Garanti’ye yaramış ne Mazhar Alanson’a. Ayrıca ezik olmuş fena halde.

Erol KÖSE: Aramızda para toplayıp Mazhar Alanson’a bi destek çıksak.Garibim yüzlerce reklam filminde oynadı, bir türlü doyamadı.

Yayın tarihi: 20.05.2013
705
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.