Magazin

Maymunlar cennetinde aşk

Maymunlar cennetinde aşk

Eşiyle ayrılacağı yönünde dedikodular çıkan Julia Roberts, şu sıralar ailesiyle birlikte Marakeş'te hem çalışıyor hem de tatil yapıyor. Birlikte gittikleri bir pazarda şempanzelerle çocuklar gibi eğlenen çift, dedikodulara da son noktayı koydu.

Julia Roberts'ın evliliğinde geçen yıl durum pek iç açıcı değildi. Güzel yıldız ile eşi Danny Moder'in evliliğinin sona ermek üzere olduğu söylentileri iyice yaygınlaşmıştı. İkizlerinden ayrılmayı göze alamadığı için film çevirmeye ara veren Roberts'ın ortalıkta pek görünmemesi ve fotoğrafçısı Danny Moder'ın da mesleği gereği, oradan oraya koşturması, bu dedikoduları körüklemişti. Ancak korkulan olmadı.

Roberts, sinemaya dönmeye karar verdi ve eşiyle çocuklarını da yanına alarak soluğu Marakeş'te aldı. Yıldız şimdilerde burada "Charlie Wilson's War" adlı bir film çeviriyor. 39 yaşındaki Roberts, çekimlerden arta kalan zamanını da kentin pazarlarını gezerek geçiriyor.

Ünlü yıldız, geçtiğimiz günlerde eşi ve çocuklarıyla birlikte, ünlü Djemma El Fna pazarını gezerken, satışa çıkarılan şempanzelerle karşılaştı. Danny Moders, eşinin şirin şempanzelerle birlikte ilginç pozlarını yakalayıp bol bol fotoğraf çekti. Julia Roberts da geri kalmadı ve fotoğraf makinesini elinden alarak kocasını fotoğrafladı. Karıkoca, pazarda çocuklar gibi eğlendi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.11.2006
316
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.