Magazin

Maydanoz suyu rejimi

Maydanoz suyu rejimi

Çıktığı tekne turu sırasında çekilen fotoğraflarıyla gündeme oturan Murat Boz, eski formuna kavuşmak için maydanoz suyu rejimine başladı.

Güncellenme tarihi:
Murat Boz

Önceki gün Torba’daki Case Del Arte Otel’in sahiline inen şarkıcı, habercileri görünce denize girmekten vazgeçti. Boz, Deniz Seki’nin de yaptığı gibi basında çıkan o fotoğrafların fotoşop olduğunu ima ederek “Çok güldüm. Yıllar sonraki halimi gördüm resmen” dedi. Buna rağmen maydanoz rejimine başladığını belirtmeden geçmedi.

PHOTOSHOP TARTIŞMASI

Murat Boz’un sevgilisi Eliz Sakuçoğlu, fotoğraflara fotoşop yapıldığını iddia etmişti. Profesyoneller o kareleri değerlendirdi:

ZEYNEL ABİDİN AĞGÜL: MURAT TERS AÇI KURBANI

Bu kareler fotoğrafı çeken için de çekilen için de üzücü. Özellikle Murat Boz açısından büyük bir talihsizlik.
Murat Boz, o karede ters açı kurbanı olmuş gibi. Fotoğraflarda fotoşop ya da bir oynama olduğunu sanmıyorum.

ERTUĞRUL BALIKÇIOĞLU: MANİPÜLASYON YOK

Net olmayan fotoğraflarda görülen “çeper izi”, kollarda olduğu gibi göğüslerde de deformasyona uğramadan devam etmiş. Bu da fotoğrafta manipülasyon olmadığını gösteriyor. Çeper izinde bozulma olmadığı için bir oynama yok diyorum ama bu arada fotoğrafın boyutu, detaya inmeye izin vermiyor. Bunedenle görüşüm yüzeyseldir.

MURAT BOZ (FOTO GALERİ)

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 07.08.2012
1670
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.