Magazin

Mastürbasyonlu klip olay oldu (Video)

Mastürbasyonlu klip olay oldu (Video)

Şarkıcı Cem Adrian'ın son albümü "Siyah Bir Veda Öpücüğü"nde yer alan "Yalnızlık" şarkısına çektiği klip sosyal medyada olay yarattı.

Güncellenme tarihi:

Cem Adrian'ın kendisinin dışında bir travesti ve banyoda mastürbasyon yapan bir gencin görüntülere yer verdiği klibinin yasaklanması için dün twitter'da kampanya başlatıldı.

CEM ADRİAN'IN MASTÜRBASYONLU KLİBİ (VİDEO)

#CemAdrianinKlibiYasaklansin konu başlığı twitter'da topic(TT) olunca Cem Adrian "Yasaklanacak olan klibim değil, bir gün bunları dahi yazabilme özgürlüğünüz olacak. Videomdaki mastürbasyon sahnelerine eleştirilere istinaden asıl soru; 'Siz hiç yapmıyor musunuz?' değil... 'Haftada kaç kere?' Ayrıca Ben hiç bir eserimi TV ya da radyolar için üretmedim. Daha çok yayınlanmak için yapılan riyakarlıklardır müziği bu hale getiren politikalara yaranmak için kendini küçülten medya kadar, medyaya yaranmak için kendini küçülten müzisyenler de suçludur. Bu halden ve geçen günlerde duyduğum bir sözdür. Ben aynaya utanmadan bakmayı seviyorum" cümleleriyle duruma tepki gösterdi.

 

(Milliyet)

Yayın tarihi: 05.10.2012
980
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.