Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Mariah Carey'in diyet derdi

Mariah Carey'in diyet derdi

Aaron Woodley'in yönettiği 2007 yapımı "Tennessee" filmi için zayıflamak zorunda kalan Mariah Carey, "Katı diyetlerden ve egzersizlerden nefret ediyorum" diyor.

Elvis Presley ile beraber en çok 1 numaraya ulaşmış single'ı olan, 5 oktavlık sesiyle kitleleri yıllardır büyüleyen Mariah Carey, hafta başında web sitesine sesli bir mesaj bırakıp fanlarından özür diledi.

Uzun süredir ekranlarda ve konserlerde görülmeyen Carey, bıraktığı mesajda, "Merhaba, biliyorum sizi 1802'den beri arayamadım. Aslında kimseyi arayamadım. Yaklaşık 20 milyar saattir stüdyodayım ve herkes bana çok kızgın" diyor.

Esprili' açıklamasıyla hayranlarını güldürmeyi başaran 32 yaşındaki güzel yıldız, Aaron Woodley'in yönettiği 2007 yapımı "Tennessee" filmi için de 10 yeni şarkı yazdı. Film için zayıflamak zorunda kalan Carey, "Katı diyetlerden ve egzersizlerden nefret ediyorum" diyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.07.2007
438
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.