Magazin

Mankenlere müftü engeli

Mankenlere müftü engeli

Tuğba Özay ve Esra Eron, açılış için gittikleri restoranda Bağcılar Müftüsü Mustafa Derin'in engeline takıldı.

Güneşli'de bulunan Nalia isimli restorantın açılışını yapmak için kapıya yönelen ikili, "Herkesin dışarı çıkmasına gerek yok. Müftü açılışı yapacak" sözleri karşısında ne yapacaklarını şaşırdı.

Güneşli'de bir restoranın açılışını yapmak için mekana gelen mankenler Tuğba Özay ve Esra Eron, Bağcılar müftüsü Mustafa Derin'in katılmasıyla ikinci plana düştü.

Müftü dua okuyarak kurdaleyi keserken mankenler içeride açılışın bitmesini bekledi. Bulundukları durumdan duydukları rahatsızlığı belli etmemeye çalışan mankenler konuyla ilgili hiç yorum yapmazken, restorantın sahibi özürlerini iletti.Ali Güven arkadaşım

Ünlü manken Tuğba Özay, Hülya Avşar ile adı aşk dedikodularına karışan Ali Güvenle arkadaş olduğunu söyledi. Basında çıkan haberlerden sonar konuştuklarını dile getiren Özay, "Ali güven ile arkadaşız. Bana anlattığı kadarıyla aralarında bir aşk yok. Yine de ben bilemem iki gün sonra birlikteyiz diye çıkarlarsa ben arada kalırım. Ama bana anlattığı ve hissettiğim kadarıyla ilişki söz konusu değilmiş" dedi.

Hülya Avşar'ın da Ali Güven'le adının anılmasından hoşnut olabileceğini belirten güzel manken, "Öyle bir isimle anılmaktan şikayetçi olduğunu zannetmiyorum" diye konuştu.

Ünlü tiyatro santçısı ve yazar Yılmaz Erdoğan'ın, terörün neden olduğu ölümlerin durması için yazdığı mektuba destek veren Özay, "Yılmaz'ı aradım, tebrik ettim. Sosyal ve toplumsal olaylara her şekilde destek veriyor. Oralarda yaşayan insanlar her anlamda açlar. Batıyı oraya taşımalıyız. Silahsızlaşmak lazım! Yılmaz Erdoğan bana 'Sende bir mektup yaz' dedi. Ben de bu konuyla ilgili Deniz Baykal'a bir teklifte bulunacağım" şeklinde konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 29.07.2006
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.