Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Manken sevgili konuştu

Manken sevgili konuştu

Nicole Kidman'ın başı alkol bağımlısı eşi Keith Urban'ın yasak aşk yaşadığı manken Amanda Wyatt ile dertte. Wyatt susmak bilmiyor! En son US dergisine röportaj veren Wyatt; "Nicole'e acıyorum" dedi.

Nicole Kidman ikinci evliliğinde aradığı mutluluğu tam buldum derken kocası Keith Urban'ın alkol bağımlısı olduğunu öğrenince yıkılmıştı. Ancak Nicole, alkol tedavisi gören country şarkıcısı eşinden desteğini hiçbir zaman esirgememişti. Tam her şey düzeldi denilirken bu kez Urban'ın Amerikalı model Amanda Wyatt ile gizli aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Wyatt'ın "Mayıs'ta evlendikten sadece 1 ay sonra Keith yine soluğu benim yatağımda aldı" açıklaması büyük yankı uyandırmıştı.

Noel tatilinde Sidney'de yaralarını saran ünlü çiftin ilişkilerini düzeltmeleri beklenirken Wyatt'tan gelen yeni açıklama yine ortalığı karıştırdı. US dergisine konuşan Wyatt, kliniğe yattıktan önce de Urban ile aşk serüveninin devam ettiğini ileri sürdü: "Doğrusu Nicole'a çok acıyorum. Keith, onunla evlendikten sonra da ilişkimiz devam etti. Hatta Keith kliniğe yatmadan önce de seviştik. Keith, Nicole ile yapamadığı şeyleri benimle yaptı. Beni memnun etmek için her zaman elinden geleni yapardı.

Mesela sevişirken asla koruyucu kullanmazdı. Keith, sürekli uyuşturucu ve alkol kullanıyor. Bence eski sağlığına kavuşması çok zor. Ayrıca Keith, Nicole'ün parasının peşinde". Söylentilere bakılırsa Nicole Kidman'ın evliliğinin geleceği hakkında karar vermek için eşinin tedavisinin bitmesini bekliyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.01.2007
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.