Magazin

Mançolar bu işe beni karıştırmasın

Mançolar bu işe beni karıştırmasın

Sibel Can, Barış Manço'nun oğullarının kendisi hakkında yaptığı açıklamalara yanıt verdi: "Lale Manço'ya bir tavsiyem var, çocuklarına gerçekleri bütün çıplaklığıyla anlatsın."

Güncellenme tarihi:
Barış Manço'nun iki oğlu Doğukan ve Batıkan, önceki sabah Kanaltürk'te yayınlanan "2. Sayfa" programına konuk olmuş, babalarının 12 yıl önce ortak olduğu Sulhi Aksüt ve eşi Sibel Can hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Aksüt ve Can çiftinin, Barış Manço'nun ölümünden sonra kendilerine çok büyük acılar yaşattığını söyleyen kardeşler, "Babam öldükten sonra annem trilyonluk bir borç yükünün altına girdi. Sulhi Aksüt ile Sibel Can mezardaki babamın kemiklerini sızlattı. Annemi genç yaşta yaşlandırdılar" demişti. Sibel Can, Manço kardeşlerin bu sözlerine tepki gösterdi. Can, "Uzaktan bile ilgimin olmadığı olayların içine beni niçin dahil ettiklerini bir türlü anlamadım. Bence Lale Manço çocuklarına gerçekleri anlatmamış ya da anlatamamış. Ona tavsiyem, alsın çocuklarını karşısına gerçekleri bütün çıplaklığıyla anlatsın. Barış Manço'nun kemiklerini sızlatanları Türkiye'de herkes çok iyi biliyor! O yüzden yorum yapmama bile gerek yok. Buradan son kez söylüyorum, Mançolar beni sakın o karışık işlere karıştırmasın" diye konuştu. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.06.2010
394
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.