Magazin

Malkoçoğlu'nun 'don' sendromu!

Malkoçoğlu'nun 'don' sendromu!

Cüneyt Arkın, üniversite yıllarında bir kızın iç çamaşırıyla dalga geçmesi yüzünden bunalıma girdiğini, bu nedenle şöhret olduktan sonra kendine sürekli yeni iç çamaşırı aldığını açıkladı.

Bizans prenseslerinin aklını başından alan Malkoçoğlu'nu, üniversiteli bir kız madara etmiş! Cüneyt Arkın, resmi internet sitesinde, 'Korkunç İtiraflar' adı altında üniversite yıllarına ait bir anısı anlattı:

"Bu cinsel istek dayanılmaz bir şeydi. Beni ateşler içerisinde bırakıyordu. Bir kadının bana bakışlarını ise asla unutamadım. İç çamaşırlarıma iğrenerek bakıyordu!"

Anam Sümerbank'tan aldı
Arkın, o kızın hayatını nasıl etkilediğini de şöyle anlattı: "O iç çamaşırını anam Sümerbank'tan almıştı. Defalarca çivitle yıkandığından lekeli ve kirli görünüyordu. Bu olay beni ölesiye sarstı ve ruhumda yaralar açtı. Şöhret olup paraya kavuştuğumda da gerekli gereksiz durmadan kendime iç çamaşırı aldım."
Yayın tarihi: 17.08.2009
350
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.