Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Mali'nin akıl almaz planı!

Mali'nin akıl almaz planı!

Eşi Tuğba Erbil'e yüklü bir tazminat ödemek istemeyen Mehmet Ali Erbil, mahkemeden ek süre talep etti. 2 dedektif tutan ünlü şovmen, davayı lehine çevirebilmek için belge arıyor.

Tuğba Erbil, 5 yıllık eşi ve çocuğunun babası Mehmet Ali Erbil'in kendisini aldattığını söyleyerek boşanmak için mahkemeye başvurmuştu. Tuğba Hanım'ın yüklü bir miktarda tazminat istemesi ünlü şovmenin uykularını kaçırdı.

Takvim gazetesinin haberine göre, hemen harekete geçen Erbil, suçlamaları reddederek mahkemeden ek süre talebinde bulundu. Bu isteği kabul edilen şovmen kendisine 2 tane dedektif tuttu.

Eşinin Londra'da Önder Fırat'la çekilen fotoğraflarından dolayı kendisini aldattığından şüphelenen Erbil, hemen iki tane uzman dedektifle anlaştı. 15 milyon TL'lik rekor tazminattan kurtulmak isteyen Mehmet Ali Erbil ve ajanları şu sıralar harıl harıl belge arayışına girdi.

Erbil, mahkemeyi etkilemek için bir belge bulamazsa Tuğba Hanım'ın davayı kazanması iyice kolaylaşacak.

(Hürriyet)
401
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.