Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Malibu komşuları

Malibu komşuları

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinden Kate Moss'a kadar birçok ünlü, Malibu'da yan yana dizili malikanelerde kafa dinliyor.

Hollywood'un ünlüleri, Los Angeles'ın 'malikâneler semti' Malibu'da komşuluk yapıyor.

Evler, özel tenis kortundan hayvanat bahçesine kadar her türlü konfora sahip. Brad Pitt ile Angelina Jolie'nin Malibu sahilinde aldığı evin değeri 9 milyon dolar.

Mel Gibson'ın malikânesi ise 24 milyon dolar değerinde. Danny DeVito ile Cher'in evleri şatoyu andırırken, Pierce Brosnan'ın villası nispeten mütevazı. Britney Spears'ın 7 milyon dolarlık villasında tenis kortu, havuzu ve kameriyesi var.

Malibu'da bazı ünlüler ise kiracı. Kiracılardan biri, ayda 200 bin dolar ödeyen top model Kate Moss. Ünlü aktör Will Smith'in villası ise 10 binadan kurulu; dev bir havuz, tenis kortu ile basketbol sahası var.

Leonardo DiCaprio, Jon Bon Jovi, Kurt Russel-Goldie Hawn, Denzel Washington, Barbra Streisand, Eddie Murphy, Halle Berry, Will Smith ve Lionel Richie de Malibulu.
(Radikal)
363
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.