Magazin

Mahmure bomba gibi döndü!

Mahmure bomba gibi döndü!

Türkiye'deki tüm kadınların buluşma noktası olan Mahmure geri döndü. Yenilenen Mahmure'nin yeni logosuna da kullanıcıları karar verecek. Kadınlar, kendilerini en iyi ifade eden logoyu seçerek, birbirinden değerli hediyeler kazanabilecek.

Güncellenme tarihi:
Doğan Online'a bağlı e-kolay.net bünyesinde bir süredir e-kolay.net adı altında yayınlanan kadın portalı, yeniden Mahmure olarak okurlarıyla buluşuyor. "Kadın olma hallerini" İnternet ortamına yansıtan Mahmure, Türkiyeli tüm kadınlara yönelik içeriğiyle, interaktif bir buluşma platformu sağlıyor. Bütün kadınların sesi olan ve aşktan evliliğe, sağlıktan modaya kadar birçok alanda rehberlik eden Mahmure'de, İclal Aydın, Füsun Önal, Pakize Suda gibi Türkiye'nin önde gelen kadın yazarları da yer alıyor. www.mahmure.com'da kadınları ilgilendiren bütün uzmanlık alanlarından yazarları da bulmak mümkün. Diyetisyen, jinekolog, dermatolog, güzellik uzmanı, plastik cerrah gibi uzmanlar kullanıcılardan gelen soruları yanıtlayarak, onlara yol gösteriyor. Mahmure'nin logosu hangisi olsun? Mahmure, kadınların beğenilerini, renklerini, görüşlerini yansıttığı için, yeni logosunu da yine kadınların seçmesini istiyor. Portalde yayınlanan 4 ayrı kadınsı ve cazibeli logo için, 10-17 Ağustos tarihleri arasında bir oylama yapılıyor. En fazla oyu alan logo, Mahmure'nin yeni yüzünün yeni simgesi olacak. Üstelik oylama sonucunda, katılımcılar birbirinden değerli ödüller kazanacak. Bir kişi Memorial Hastanesi'nden check-up, İlker Yavrutürk Hair Creative'den tam saç bakımı, Lavina Güzellik Merkezi'nden cilt bakımı ve masaj; bir kişi Çubuklu Hayal Kahvesi'nde iki kişilik akşam yemeği; bir kişi Lacivert'te iki kişilik akşam yemeği; 12 kişi de içinde birbirinden güzel hediyeler bulunan e-kolay.net armağan sepeti ile ödüllendirilecek. Kazananlar www.mahmure.com'da açıklanacak. "Mahmure, beni baştan yarat!" Mahmure'nin geri dönüş sürprizleri bitmiyor. Okurlarına yeniden kavuşmanın sevincini yaşayan Mahmure, kısa süre sonra başlayacak bir uygulamayla, her ay bir okuruna estetik ameliyat olanağı sağlayacak. "Her kadın güzeldir ama neden daha da güzel olmasın" diyerek yola çıkan Mahmure, bu eşsiz fırsatı bir süre sonra sayfalarında duyuracak. Mahmure'ye yeniden merhaba demek için, tüm kadınlar www.mahmure.com adresine bekleniyor. Ankete katılmak için aşağıdaki linki tıklayınız: Yeni logoyu seç, hediyeni kazan
Yayın tarihi: 10.08.2005
435
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.