Magazin

Mahkemelik oldular

Mahkemelik oldular

Oyuncu Alec Baldwin, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Kim Basinger'ı, 10 yaşındaki kızları Ireland'ı ziyaret etme hakkıyla ilgili mahkeme kararına uymadığı gerekçesiyle dava etti.

Baldwin tarafından açılan dava dosyasında, Oscar ödüllü Basinger, 2005'te şehir dışında olacağını ve dolayısıyla kızına bakabileceğini eski eşine haber vermediği için mahkeme kararına uymamakla suçlanıyor.

Basinger hapse düşebilir
Kim Basinger, Ireland'ın yaralandığını ve tedavi edildiğini Baldwin'e haber vermemekle de itham ediliyor. Basinger'ın 15 Ocak'ta görülecek davada suçlu bulunması halinde 60 gün hapis ve 12 bin dolar para cezasına çarptırılması bekleniyor.

Baldwin (48) ve Basinger (52), yedi yıllık evliliklerini 2000 yılında noktalamıştı. Babasının çocuğunu ziyaret etme hakkıyla ilgili sorun, çiftin 2004'te ortak velayeti kabul etmesiyle son bulmuştu.

Basinger 1997'de "L.A. Confidential" filmindeki rolüyle Oscar kazanmış, Baldwin de 2003'te "The Cooler" filmindeki rolüyle Oscar'a aday gösterilmişti.
Yayın tarihi: 05.10.2006
471
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.