Magazin

Magazin dünyasın sarsan ayrılık

Magazin dünyasın sarsan ayrılık

Magazin basınında herkezin gıpta ile baktığı Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ayrıldı. Özge Özpirinçci hızlı davranda Engin Altan'ı Twitter ve Instagram hesaplarında unfollow etti.

Magazin basınında herkezin gıpta ile baktığı Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci ayrıldı. Özge Özpirinçci hızlı davranda Engin Altan'ı Twitter ve İnstagram hesaplarında unfollow etti. Yıllardır süren aşklarıyla magazin dünyasının en gözde çiftlerinden biri olan Özge Özpirinççi ile Engin Altan Düzyatan arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Haftalardır yan yana görüntü vermeyen ünlü çift, bayramda da bir araya gelmedi. Engin Altan Düzyatan, tüm bayramı anne ve babası ile şehir dışından gelen akrabalarıyla geçirdi. Düzyatan’ın önceki akşamki aile yemeğine sevgilisinin katılmaması da ikili arasında son dönemde çıkan "ayrılık" dedikodularını güçlen dirdi.

TAKİBİ DE BIRAKTI!

Güzel oyuncunun, aktif olarak kullandığı instagramdan hesabından Engin Altan Düzyatan’ı takip etmeyi bırakması da akılları karıştırdı.

Yayın tarihi: 21.10.2013
512
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.