Magazin

Mafya babası perküsyoncu

Mafya babası perküsyoncu

Perküsyon ustası Burhan Öçal, 'O Şimdi Mahkum' filminde mafya babası oldu.

Oyunculuk deneyimi olmayan Öçal, rölüne sanal olarak hazırlandığını söyledi. Abdullah Oğuz'un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği 'O Şimdi Mahkum' filminin hapishane çekimleri önceki gün Kemal Atatürk Lisesi'nde yapıldı.

Senaryosunu Levent Kazak'ın yazdığı film, 15 Nisan'da vizyona girecek. Filmde bir mafya babasını ise perküsyon ustası Burhan Öçal canlandıracak. Öçal'a çok güvendiğini belirten Abdullah Oğuz, 'Rol için ilk olarak kafamda Burhan'ı belirledim. Çok büyük bir rolü var' diye konuştu. Gökhan Özoğuz, Burhan Öçal, Levent Kazak, Yavuz Bingöl, Erkan Can, Fadik Atasoy, Ayça İnci, Burcu Kara, Melisa Sözen ve Menderes Samancılar gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin hapishane çekimleri önceki gün yapıldı.

ZOR BİR ROL
Çekimlerde, Aşkın Kenan ve Abdülkadir Fıçıcı isimli gerçek mahkumlar da rol aldı. Şimdiye kadar oyunculuk deneyimi olmayan Öçal, 'Konserlerimin Türkiye ayağı sona erdi. Kendimi tamamıyla filme verdim. Ağır ve zor bir rol. Daha önce hapishanede olan arkadaşlarımı ziyaret etmiştim. Bu role başlamadan önce de kendimi sanal olarak hazırladım. O yüzden şu an bulunduğumuz mekan benim için itici olmadı. Abdullah Oğuz da bu role tipim uygun olduğu için seçmiştir. Sette herkes bana yardımcı oluyor' dedi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.12.2004
888
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.