Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Madrid'den çiçek gönderdi

Madrid'den çiçek gönderdi

Ebru Akel, işadamı Ethem Sancak’ın oğlu Özer’le evlendi, ‘Sancak’ soyadını aldı. Düğüne katılamayan Sinem Kobal, çiçek gönderdi.

1 yıllık aşkta mutlu son

Yaklaşık bir yıldır işadamı Ethem Sancak’ın oğlu Özer Sancak’la aşk yaşayan oyuncu ve sunucu Ebru Akel, ilişkisini nikâh masasına taşıdı. Çift, önceki akşam Kuruçeşme’deki Hotel Les Ottomans’da düzenlenen düğün töreniyle evlendi. Törene gelin ve damadın aileleriyle yakın dostları katıldı.

Pastayı elleriyle yedirdi

Nikâh defterine attığı imzayla ‘Sancak’ soyadını alan Ebru Akel, eşiyle birlikte düğün pastasını keserken etrafına gülücük saçtı. Ünlü sunucu, pastadan aldığı bir dilimi elleriyle eşine yedirdi. Çift, daha sonra şampanya kadehlerini havaya kaldırdı ve alkışlar arasında öpüşerek mutluluk pozları verdi.

Ebru Akel ve Özer Sancak, düğünün ardından otelin ‘Sultan Odası’nda kaldı.

Çiftin Ebru Akel’in dizi çekimleri nedeniyle balayına çıkamayacağı öğrenildi.

MADRİD'DEN ÇİÇEK GÖNDERDİ

Ebru Akel ile Küçük Sırlar dizisinde rol alan Sinem Kobal, sevgilisi Arda Turan'ın yanında olduğu için düğüne katılamadı. Çift, Madrid'den çiçek gönderdi.

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 01.09.2012
644
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.