Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Madonna'ya 120 milyon dolar

Madonna'ya 120 milyon dolar

Madonna, 120 milyon dolar karşılığında plak şirketini değiştiriyor.

Wall Street Journal'ın internet sitesindeki haberde, konser organizatörü Live Nation şirketinin Madonna'ya 10 yıl için 120 milyon dolar önerdiği ve ünlü şarkıcının şu anki plak şirketi Warner Bros. Records´dan ayrılmak üzere olduğu belirtildi.

Haberini "taraflar arasındaki görüşmelere yakın kaynaklara" dayandıran WSJ, bu kontrata göre Live Nation´ın, Madonna´nın 3 yeni albümünün haklarını elde edeceğini, Madonna için turneler ayarlayacağını ve ünlü şarkıcının adını taşıyan ürünleri satabileceğini yazdı.

Kontrattaki son ayrıntıların görüşüldüğü belirtilen haberde, pop müzik tarihinde daha önce böyle büyük bir anlaşmaya varılmadığı kaydedildi. Anlaşmanın doğrulanması halinde, 2005´ten beri en çok para kazanan şarkıcı olan Madonna´nın bu unvanını sağlamlaştıracağı yorumu yapılıyor. Madonna, Forbes dergisine göre 325 milyon dolarlık bir servete sahip.
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.