Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Madonna'dan uğur bilekliği

Madonna'dan uğur bilekliği

Tanyeli, Madonna'nın 21 Eylül'de sona eren "Confessions" turnesi şerefine düzenlediği partide sahneye çıktı.

Dünya starının, New York'a 1 saat mesafedeki malikánesinde düzenlenen partide yarım saat dans eden Tanyeli, "Gözlerime inanamadım. Küçücük bir çıktı karşıma. Fakat taş gibi vücudu vardı... Kendisine ipek halı hediye ettim. O da bana uğur getirmesi için bileklik verdi" dedi.

Sahnelerin ünlü oryantali Tanyeli, dünya starı Madonna'nın partisinde dans etti... Ünlü yıldızın, 21 Mayıs'ta Los Angeles'ta başlayan, 21 Eylül'de Tokyo'da son bulan "Confessions" turnesinin şerefine New York'taki malikánesinde düzenlediği partide sahne alan Tanyeli yaşadıklarını Kelebek'e anlattı.

Tayland'da bulunduğu sırada Madonna'nın partisine davet edildiğini belirten Tanyeli, teklifin kendisine nasıl geldiğini şöyle açıkladı: "Bu teklif bana dört ay önce Tayland'da geldi. Bir düğünde dans ediyordum, o düğünde Madonna'nın sahne koordinatörleri olan Chris ile Suzan da varmış. Sahneden indikten sonra yanıma gelip, eylül sonunda Madonna'nın da katılacağı bir parti düzenlediklerini, bu gecede sahneye çıkıp, çıkamayacağımı sordular. Ben de hiç düşünmeden kabul ettim."
1059
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.