Magazin

Madonna'dan Kylie Minogue'a destek

Madonna'dan Kylie Minogue'a destek

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Madonna, meme kanserine yakalanan ve önümüzdeki hafta ameliyat olacağı açıklanan Kylie Minogue'a destek mesajı gönderdi.

Madonna, İnternet sitesinde yayınladığı mesajında, "Olağanüstü yeteneğinin yanı sıra Kylie bir savaşçıdır ve bunun kazanacağı bir savaş olduğunu biliyorum. Hepimiz çabuk iyileşmesi için dua edelim ve iyi dileklerimizi gönderelim. Sevgi ve ışık seninle olsun Kylie" dedi.

Öte yandan, Minogue'un Londra'dan Avustralya'ya gelen kız kardeşi Dannii ve kameraman erkek kardeşi Brendan, şarkıcının ameliyat için beklediği sanılan Melbourne'daki özel bir hastaneye gitti.

Medya kamp kurdu
Kylie Minogue'un meme kanseri olduğu haberlerinden sonra Avustralya ve uluslararası medya, şarkıcının ailesinin evinin önünde kamp kurdu. Bazı medya mensupları da Melbourne'daki hastanelerin dışında bekliyor. Victoria eyaleti hükümeti, şarkıcının özel hayatına saygı gösterilmesi, aksi takdirde yasal işlem uygulanacağı yönünde medyaya uyarıda bulundu.

Newton John'dan destek
Yine Avustralyalı olan ve meme kanserini yenen şarkıcı Olivia Newton-John, "Evinin önünde kamp yapmak için doğru bir zaman değil. Onu yalnız bırakmak gerekir" dedi.

"Grease" filminin ünlü oyuncusu Newton-John, Minogue'un hastalığının, her yaştaki kadında meme kanserinin bir risk olduğunu gösterdiğini belirterek, "Bu kadınlar için düzenli olarak kendimizi kontrol etme ve yaş sınırı olmadığı yönünde bir uyandırma çağrısıdır" diye konuştu.

Bu arada Minogue, hayranlarından çiçek göndermek yerine meme kanseri araştırmasına bağış yapmaları çağrısında bulunurken, Victoria'daki Kanser Konseyi, dünyadan 7 bin Avustralya dolarından fazla (5 bin 300 Amerikan doları) bağış toplandığını belirtti.
Yayın tarihi: 20.05.2005
459
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.