Magazin

Madonna: Tüm suç medyanın!

Madonna: Tüm suç medyanın!

Ünlü 'tolk şov'cu Oprah Winfrey'in programına çıkan şarkıcı Madonna, Malavi'den 13 aylık David Banda'yı evlat edinmesinin, bu kadar büyütülmesine şaşırdığını söyledi ve olanlar yüzünden medyayı suçladı.

Madonna, çocuğun babası Yohane Banda'nın, oğlunu temelli verdiğini anlamadan kâğıtları imzaladığını söylemesine de çok şaşırdı.

Babayla tanıştığını ve gözünün içine baktığını söyleyen Madonna, kanunlara uygun davrandığını, hem sözlü, hem yazılı onay aldığını belirtti.

Aynı gün, Time dergisinde çıkan bir söyleşideyse baba Banda, oğlunun iyiliği için, evlat edinme prosedürünü sorgulamayacağını söyledi ve "Eğer geri gelmesini istersem, geleceğini öldürmüş olurum" dedi.

İki senedir süren evlatlık isteği
Madonna, katıldığı şovun izleyicilerine, eşi Guy Ritchie'yle evlat edinmeyi iki senedir düşündüklerini söyledi. 48 yaşındaki şarkıcı, yönetmen eşi Ritchie ile 4 Ekim'de Malavi'ye gitmiş, orada yetimhaneleri ziyaret ederek sekiz gün geçirmişti. Madonna'nın Lourdes adlı dokuz yaşında bir kızı ve Rocco adında altı yaşında bir erkek çocuğu var.
(Radikal)
Yayın tarihi: 26.10.2006
301
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.