Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Madonna sinemadan vazgeçti

Madonna sinemadan vazgeçti

Son yıllarda çevirdiği filmleri beğenilmeyen Madonna, sinema kariyerine son verdiğini açıkladı.

Madonna'nın fotoları sağda

Internet'teki 'contact music' sitesinin haberine göre, 'Evita' adlı müzikalden beyazperdeye aktarılan 'Evita'dan bu yana çevirdiği filmleri sinema eleştirmenleri ve medya tarafından başarısız bulunan Madonna sonunda yıldı.

'Body of Evidence' ve eşi Guy Ritchie'nin yönettiği 'Swept Away' adlı filmlerinin uğradığı gişe başarısızlıklarından da rahatsız olan 47 yaşındaki Madonna, bundan sonra müziğe konsantre olacağını söyledi. 'Confessions' adlı dünya turnesini sürdüren şarkıcı, 'Bunu itiraf etmekten hoşlanmıyorum ama film çevirmekten vazgeçtim' dedi.

Eleştiri almaktan sıkıldığını belirten Madonna, 'Bir film daha ortaya çıkmadan eleştirilirse nasıl başarı kazanabilir? Doğmadan ölen bir proje ortaya çıkıyor' sözleriyle bu konudaki kırgınlığını da dile getirdi. Madonna´nın son olarak kamera karşısına geçtiği 'Swept Away' adlı film, 2002 yılında seyirciyle buluşmuştu.

Madonna, bu filmde eşiyle bindiği gemiden bir tayfayla denize açılan, ancak kaybolarak düştüğü ıssız adada gönlünü bu tayfaya kaptıran bir kadını canlandırmıştı.
360
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.