Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'Madonna' hastanelik etti

'Madonna' hastanelik etti

Madonna, İsrail ziyareti sırasında yeni ismi Esther'i simgeleyen elmas bir kolye taktı.

'Ruhani' bir ziyaret için çarşamba gününden beri İsrail'de bulunan Madonna'nın korumaları, iki gazeteceyi hastanelik edince tutuklandı.

İsrail Ordu Radyosu, gazetecilerin 45 yaşındaki yıldızı Tel Aviv'deki otelinde görüntülemeye çalışırken dövüldüğünü açıkladı.

Katolik bir ailede doğup büyüyen Madonna, Yahudi yeni yılının başladığı çarşamba gününden beri İsrail'deydi. Madonna ve Los Angeles merkezli Kabala Merkezi'ne üye olan 2 bin kişi, Yahudi mistik inanışına göre kutsal sayılan yerleri ziyaret ediyor. Madonna, iki ay önce İbraniceden gelen Esther adını aldı.


Mum yakıp ilahi söyledi
Basın ve meraklıların yoğun ilgisinden bunalan Madonna ve eşi yönetmen Guy Ritche, 1954 yılında ölen Rabbi Yehude Ashlag'ın mezarını gece yarısı ziyaret edebildi. Yoğun güvenlik önlemleri arasında mezarlığa gelen Madonna'nın bir saat içeride kalarak mum yaktığı ve dua edip ilahiler söylediği belirtildi.
(Radikal)
302
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.