Magazin

Madonna gaf yapmamış

Madonna gaf yapmamış

Konser için İstanbul'a gelen Madonna'nın Suada'da söyledikleri gündeme oturdu. Yemeğe gittiği Suada'nın restoran şefiyle ilginç bir diyalog gerçekleştiren Madonna'ya "Gaf yaptı" denildi. Çünkü, Madonna iddiaya göre Boğaz’ı göstererek "Burası yapay göl mü?" diye sordu.

Güncellenme tarihi:

MADONNA FOTOĞRAFLARI

SuAda’ya giden ünlü yıldız, G Balık Restoran’da genç sevgilisi Brahim Zaibat ile baş başa yedi. Madonna ve sevgilisi Brahim Zaibat, SuAda’ya iki sıradan müşteri gibi geldi. Diyette olduğu için salata sipariş eden Madonna, ayrıca patlıcan salatası yedi, çiroz, dülger ve levreğin de tadına baktı. Onlar yemekteyken, korumaları teknelerin bulunduğu kısımda bekledi. Mekândakilerin çoğu ünlü yıldızı fark etmedi.

 Bu olaya sosyal medyada tepkiler gelmeye başladı. Oyuncu Berna Laçin, orada bir tercüme hatası olduğunu iddia ederek, "Madonna Boğaz'ı yapay göl sanmamış, Suada yapay mı diye sormuş" dedi.

Laçin, Madonna'yı farklı konularda eleştirdi. "Keşke Madonna 18'lik kız taklidi yapmasaydı" diyen Laçin, "Süs bebeğine dönüşmek yerine, kadını böyle gören sisteme karşı dursaydı. Ona bu yakışırdı. Kafamdaki Madonna imgesine yakıştıramıyorum şimdiki halini ve istiyorum ki benim için 'Özgü Madonna' kalsın" diye konuştu.

Sultanahmet Camii ve Ayasofya'yı gezdi

Madonna gündüz ise sevgilisi ve dansçısı Brahim Zaibat ile birlikte korumaları eşliğinde siyah bir minibüsle Ayasofya Müzesi'ne gitti. Burada yaklaşık bir saat kalan Madonna ve erkek arkadaşı, özel rehber eşliğinde müzeyi gezerek bilgi aldı. Ayasofya Müzesi'nin dışında kendisini bekleyen hayranları, Madonna'yı görebilmek ve fotoğraflayabilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Korumalarının, görünmemesi için şemsiyeyle yüzünü kapattığı Madonna, Ayasofya Müzesi'nin dış kapısına yanaştırılan minibüse binerek Sultanahmet Camisi'ne geçti.

Madonna, Sultanahmet Camisi'ni, başını siyah bir eşarpla kapatarak gezdi. Yine özel rehberi eşliğinde caminin tarihi ve özellikleriyle ilgili bilgi alan Madonna'nın beraberindekilerle birlikte caminin namaz kılınan bölümüne geçmesi üzerine bazı vatandaşlar bu duruma tepki gösterdi.

Madonna, yaklaşık yarım saat kaldığı Sultanahmet Camisi'nden ayrılırken bu kez de erkek arkadaşı şemsiyeyle sanatçının yüzünü kapatarak, resminin çekilmesini engellemeye çalıştı.

Yayın tarihi: 07.06.2012
672
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.