Magazin

Madonna Amerikan değerlerini yerden yere vurdu

Madonna Amerikan değerlerini yerden yere vurdu

Madonna, önceki gün piyasaya çıkan yeni albümünün tanıtımı için New York´ta hayranlarına ücretsiz bir mini konser verdi.

Ünlü pop yıldızını Pazar gününden bu yana soğuk ve yağmur dinlemeden bekleyen yüzlerce hayranından sadece 250´si Broadway Caddesi üzerinde bulunan Tower Plak mağazasındaki bedava konseri izleyebildi. Ünlü olmadan önce Detroit kentinde yaşayan pop yıldızı, Radio Times dergisine yaptığı açıklamada, Amerikan değerlerini yerden yere vurdu. Amerikalı meslektaşlarının zengin olmak ve hoş görünmek için "yanlış değerlere" inandıklarını söyleyen Madonna, Amerikalıların başka ülkelerin insanlarının sahip olamadıkları fırsatları ellerinde bulundurduklarını, ancak yüzeysel hayallere takılıp kaldıklarını ifadeetti. Ünlü şarkıcı, "Biz Amerikalılar, iyi görünmek, bankada nakit parasahibi, zengin, ünlü ve başarılı olmak gibi yanlış değerlerle dolu takıntılara sahibiz. Bu, Amerikan rüyasının en yüzeysel kısmı ve bunu benden daha iyi kim bilebilir? Sizi mutluluğa götürecek en iyi yol sevgidir" diye konuştu.

Madonna, yeni albümüyle ilgili ağır eleştirileri de, "20 yıldır bu eleştiriler yapılıyor, yeni değil. Bildiğim hala çok sayıda hayranım var ve albümlerim hala çok satıyor. Eleştirileri dikkate almalı mıyım, hayır okumuyorum bile" şeklinde yanıtladı.
(AA)
Yayın tarihi: 24.04.2003
280
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.