Magazin

M.Ali beni de mıncıklar

M.Ali beni de mıncıklar

Şebnem Schaefer'ın "Beni taciz etti" iddiasıyla bir süredir canı sıkkın olan Mehmet Ali Erbil'e, yakın arkadaşı Nilgün Belgün sahip çıktı. Belgün, "Mehmet Ali beni de mıncıklar. Burada önemli olan niyettir" dedi.

Şebnem'in seksi pozları sağda

Dün sabah KANAL D'de yayınlanan "Dobra Dobra" programına katılan Şebnem Schaefer, Kapadokya'da çekimleri süren "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filminin setinde Mehmet Ali Erbil'in tacizine uğradığını bir kez daha dile getirdi...

Erbil'in film öncesinde de kendisini taciz ettiği söyleyen Schaefer, "Reklam yapamam, çünkü korkarım. Bu olay dört hafta önce ortaya çıktı. Ben sadece arkadaşlarıma ve İlhan'a anlatmıştım. Ben sustum ama didiklenince ortaya çıktı. Sette çok ağladım. Arkadaşlarım ve film ekibi buna şahittir. Bana yıllardır kimse dokunmadı, ilk kez Mehmet Ali Erbil" dedi. Aynı programa konuk olan Nilgün Belgün ise, "Mehmet Ali (Erbil) beni de her dakika mıncıklar, ama niyet önemli. Gençlikte benim de başıma gelmedi değil. Eliniz yüzünüz düzgünse oluyor ama bunun bir tavrı var. Şebnem için birşey diyemiyorum ama bunu reklam için o kadar çok kullanan var ki!" dedi.

'FİLME ZARAR VERDİN' DAVASI
Şebhem Schaefer'ın, "Erbil'in tacizlerine film ekibi de şahittir" sözleri üzerine, "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filminin yapımcı şirketinden bir basın açıklaması yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: "Şebnem Schaefer çıktığı TV programlarında olmayan bu olayı varmışcasına anlatmaktadır. Adı geçen iki oyuncumuz da filmimizde rol almış ve sözleşmelerinin gereklerini yerine getirmişlerdir. Film setinde yaşanan tek olumsuz olay ise Şebnem Schaefer'ın sete geç gelmesinden dolayı yaşanmış ve bu durum da noterle tespit edilmiştir. Bu olayın ardından asla bir olay yaşanmamıştır. Üstelik set bitiminde başta Şebnem Schaefer olmak üzere tüm oyuncular yapımcımızı aramış, sette çok uyumlu ve rahat çalışma imkanı sunulduğu için teşekkür etmişlerdir.

Oyuncularımızla yapmış olduğumuz sözleşmelerde filme zarar verecek konuşma ve hareketlerden kaçınma maddemiz ve gizlilik anlaşmamız vardır. Dolayısıyla tamamen 'gündem yaratma' amacıyla yapıldığını düşündüğümüz bu iddia nedeniyle oyuncumuz Şebnem Schaefer'a ihtarname çekilmiş ve hakkında dava açılmıştır."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 06.06.2006
420
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.