Magazin

Lost'un yıldızı hapse giriyor

Lost'un yıldızı hapse giriyor

Türkiye'de de beğeniyle izlenen 'Lost' dizisinin aktrislerinden Michelle Rodriguez, daha önce ertelenen cezasının erteleme şartlarını yerine getirmediği için 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

ABD'nin California eyaletindeki Los Angeles Savcılığı sözcüsü Frank Mateljan, 29 yaşındaki Rodriguez'in daha önce alkollü araç kullandığı için hapis cezasına çarptırıldığını, ancak cezanın şartlı olarak ertelendiğini belirtti.

Rodriguez´in cezasının erteleme şartlarını yerine getirmediğini kabul ettiğini belirten Mateljan, "Rodriguez, 180 gün hapis cezasına çarptırıldı" dedi. Mateljan´a göre Rodriguez, şartlı ertelemeye göre katılmak zorunda olduğu alkolün zararlarının vurgulandığı toplantılara katılmadığını da kabul etti.

"Fast and Furious" ve "Resident Evil" filmlerinde de rol alan Rodriguez'in "Lost" dizisinde canlandırdığı Ana Lucia Cortez karakteri, senaristlerce 2006´da 'öldürülerek' diziden çıkarıldı.
Yayın tarihi: 11.10.2007
345
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.