Magazin

Los Angeles'tan kaçmaya karar verdi

Los Angeles'tan kaçmaya karar verdi

Hollywood'un ünlü yıldızı Julia Roberts, yıllardır yaşadığı Los Angeles'tan yüksek suç oranı nedeniyle ayrılmaya karar verdi.

Julia Roberts'ın en güzel fotoğrafları sağ taraftaki Foto Galeri'de!

Hollywood'un ünlü yıldızı Julia Roberts, yıllardır yaşadığı 'melekler şehri' Los Angeles'tan ayrılmaya karar verdi. Çetelerin işlediği suçlar, hırsızlık gibi olaylardan korkan Roberts, ikiz bebeklerini suç oranı yüksek olan bir kentte yetiştirmek istemiyor.

Sakin bir yaşam istiyor
Kameraman eşi ve biri kız biri erkek olan ikizleri ile sakin bir yaşam hayal eden ünlü oyuncu, her gün onlarca suç işlenen şehirden bir an önce kaçmak istiyor. Malibu'da bir villası, Mexico City'de bir çiftliği ve New York'ta bir dairesi bulunan oyuncu, nereye yerleşeceğine yakın bir zamanda karar verecek.

Herkesin sevgilisi
Geçen yıl film başına aldığı 20 milyon dolarlık ücretle Hollywood'un en çok kazanan oyuncusu unvanını alan Roberts'ın yıldızı, başrollerini Richard Gere ile paylaştığı 'Pretty Women' filmiyle gönüllerde taht kurmuştu.
Yayın tarihi: 26.07.2005
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.