Magazin

Lorenzo Lamas’tan itiraf

Lorenzo Lamas’tan itiraf

'Yalan Dünya'da ücret almadan rol alacak olan 6 çocuk babası ünlü ABD’li aktör Lorenzo Lamas, 'Genç görüntümü yüz gerdirmeye borçluyum' dedi

“Yalan Dünya” dizisinde oynamak için Türkiye’ye gelen, 80’li yılların efsanevi dizilerinden “Şahin Tepesi”nin yıldızlarından Lorenzo Lamas, dün 5. eşi Shawna Craig’le Boğaz turuna çıktı. Boğaz turunda martıları beslemeyi ihmal etmeyen oyuncunun küçük bir rolle renk katacağı “Yalan Dünya”dan ücret almayacağı belirtildi. 58 yaşında olmasına karşın atletik fiziğinden bir şey kaybetmediği görülen Lamas, genç gözüktüğünün anımsatılması üzerine bir itirafta bulunarak, “Daha önce yüzümden bir operasyon geçirdim. Beverly Hills’de MarcMany adlı çok ünlü bir estetisyene yüzümü gerdirdim. Bence her erkek vücuduna iyi bakmak ister. Özellikle belirli bir yaştan sonra bence bunu yapmakta bir sakınca yok” dedi.

Lamas, Boğaz turu öncesi kendisini Türkiye’ye davet eden ünlü estetik doktoru Hasan Fındık’la sohbet etti. Fındık, “Lorenzo zaten yakışıklı ve dinamik biri. Yaptırdığı operasyonu göğsünü gererek söylemesi ise onun kendine olan güvenini gösteriyor” sözleriyle oyuncuyu övdü.

‘Benim 6 çocuğum var’
Çok egzotik bulduğunu söylediği Türkiye’nin tarihini merak ettiğini belirten Lamas, “ABD’den gelen biri olarak teknolojik olarak her şeyi biliyoruz ama tarihi birçok şeyi bilmiyoruz ve unutuyoruz” diyerek özeleştiride de bulundu. Lamas, sanatın her dalıyla ilgilendiğinin hatırlatılması üzerine ise “Benim 6 çocuğum var. Onlara iyi bir gelecek sunmam lazım. O yüzden çok yönlüyüm ve çok iş yapıyorum. Çocuklarımın en büyüğü 28, en küçüğü ise 11 yaşında... Tabii ki en küçük üç çocuğum benimle yaşıyor” dedi. Lamas, filmlerinde uzun olan saçlarını hem eşi kısa saç sevdiği için hem de böyle daha genç göründüğü için kestirdiğini sözlerine ekledi.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 07.05.2012
473
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.